Baj van a gyerekemmel? Bajban van a gyerekem? Önvád helyett valódi megoldások
A Kék Vonal ingyenes webinárt szervez kamasz gyerekeket nevelő szülőknek
Szülőként lehet, hogy azt veszed észre, hogy a gyermeked viselkedése megváltozik, tanulmányi eredménye romlik, bezárkózik, esetleg bántja magát. Ilyenkor könnyen megjelenik az ijedtség, a tehetetlenség érzése és az önvád – „Mi történt? Hol rontottam el? Mit tehetnék?”
Webinárunkban azt szeretnénk megmutatni, hogy a nehéz helyzetekből van kiút. Hogyan léphetünk a megoldás felé, miként támogathatjuk jól gyerekünket.
Webinárunkon Reményiné Csekeő Borbála a Kék Vonal szakmai vezetője, családterapeuta gyakorlati eszközöket nyújt a szülőknek, a segítő beszélgetés alapelveire építve.
A Kék Vonal 32 éve beszélget kamaszokkal, gyerekekkel. Úgy gondoljuk, hogy lelkisegély-szolgálatunk tapasztalatai a szülők számára is hasznos útmutatóként szolgálhatnak a gyerekeik támogatásában.
Dátum: november 13., 18:00-20:00
Tájékoztatunk, hogy a webinárról felvétel készülhet.
Igen, megértettem.
A képzésen való részvétel ingyenes, de köszönjük, ha adományoddal támogatod lelkisegély-vonalunk stabil működését.
https://kek-vonal.hu/tamogass/anyagi-tamogatas